Kargı Oto Kurtarma

Aracınızla yolda kalmak büyük bir derttir. Elbette Kargı Oto Kurtarma gibi sorunlarınızı en kısa sürede çözebilecek ve size hızlı şekilde hizmet verebilecek bir oto kurtarma hizmeti veren firma yakınlarınızda yok ise.

Günümüzde araçlarımızda beklenmeyen bir takım sorunlar yaşayabiliyoruz. Araçlarımızı düzenli bakımlarını yaptırsak bile sadece arıza gibi olaylar değil, yaşanmasını her ne kadar istemesek de kazalar yaşayabiliyor, akümüz, benzinimiz bitebiliyor veya birden fazla lastiklerimiz patlayabiliyor.

İster oto kurtarma olsun isterse yol yardımı için olsun fark etmez günün her saatinde Kargı Oto Kurtarmayı arayabilirsiniz.

Kargı Oto Kurtarma sizlere Kargı, Tosya ve Ilgaz bölgesi başta olmak üzere Kastamonu ve çevresinde ki illere de hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz tam anlamı ile 7/24 esasına göre vermekteyiz. Yani aradığınızda bugün bayram, resmi tatil, önemli gün, hizmet veremiyoruz gibi cevaplar ile kesinlikle karşılaşmazsınız.

Geniş araç parkurumuz sayesinde aynı anda birçok kişiye hizmet verebilmekteyiz. Bu yüzden aradığınız da size hizmet vermek için aracımız hemen yola çıkar. Dolayısı ile o anda başka bir hizmete giden aracın geri dönmesini beklemeden en kısa sürede hizmet alırsınız.

Kargı Oto Kurtarma olarak araç parkurumuza verdiğimiz önem kadar araçlarımızın teknolojik donanımlarına da önem vermekteyiz. Araçlarınızın kurtarma işlemi en kısa sürede halledilirken bunun yanında teknolojinin sağladığı avantajlar sayesinde araçlarınızın herhangi bir zarar görmemesi de sağlanmaktadır.

Kargı Oto Kurtarma oto kurtarma olsun yol yardımı olsun kasko sahibi olun olmayın tüm müşterilere hizmet vermektedir. Aracınız istendiğinde yetkili servise veya istediğiniz başka bir yere çekilerek yarı yolda bırakılmaz.

Bizler işimizi ciddiye alan, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan bir firmayız. Oto kurtarma hizmetlerimizde yetkin ve tecrübeli personeller ile beraber çalışmaktayız. Oto kurtarma işi dışarıdan bakıldığında basit bir iş gibi gözükse de değeri yüzbinlerce TL olan araçlarınızın zarar görmeden kurtarılması, istediğiniz yere ulaştırılması, tecrübe, sabır, ekipman ve bilgi gerektiren bir konudur.

Kargı Oto Kurtarma gönül rahatlığı ile arayabileceğiniz ve oldukça geniş araç gamına hizmet sağlayan bir firmadır. Firmamız görünmez kahramanınız olarak sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

 

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required