Oto Kurtarma

Oto kurtarma veya yol yardımına mı ihtiyacınız var. Aracınız da bir sorun ve yolda kaldıysanız şu an doğru yerden hizmet alacaksınız demektir.

Günümüzde araçlarımızla seyahat ederken veya araçlarımız ile malzeme taşırken başımıza istenmeyen birçok nedenden dolayı çeşitli sorunlar meydana gelebilir. Oto kurtarma veya diğer haklın arasında bilinen şekli ile de çekici hizmeti sizi yarı yolda kalmaktan kurtaracaktır.

Aracınız bir arıza yapmış olabilir. Her ne kadar periyodik tüm bakımlarını yaptırmış olsanız da elektronik birçok parça sorun çıkartmış olabilir. Her ne kadar istemesek te başınıza bir kaza gelmiş olabilir. Aracınız yoldan çıkmış ve tekrar kendi imkânlarınız ile yola dönemeyebilirsiniz.

Elbette yol yardımına ihtiyaç duyulan zamanda olmuyor değil. Bazen ihmalkârlık bazen de bazı durumların azizliğine uğramak mümkün. Örneğin benzinimiz bitebilir, akümüz bitebilir, yedek lastiğimizi kullandığımız bir anda diğer bir lastiğimiz de patlayabilir.

İşte böyle durumlarda başvuracağımız yer ilk olarak iyi bir hizmet alabileceğimiz oto kurtarma veya yol yardımı servisi olacaktır.

Peki, böyle bir hizmet alırken içiniz rahat bir şekilde hizmet alabiliyor musunuz? İlgileneceklerini söylediklerinde ne kadar zamanda olay yerine gelecekler gibi sorular kafanızda oluşabilir.

Her şeyden önce 7/24 esasına uygun hizmet vermekteyiz. Günün 24 saati oto kurtarma veya yol yardımı için bizleri arayabilirsiniz. Tatil, bayram veya özel günler fark etmez. Yolda kalmış kişilerin gizli kahramanları olarak en kısa sürede sizi ve aracınızı bulunduğu yerden kurtarıyoruz.

Araç kurtarma filomuz oldukça geniş olduğu için hizmete giden araçlarımızın dönmesini beklemeden size hizmet için anında bir aracımız yola çıkmaktadır.

Aynı şekilde yüzbinlerce TL değerinde olsun isterse çok daha az maliyetli bir aracınız olsun fark etmez, aracınızın kurtarma esnasında zarar görmemesi için kurtarma araçlarımızın çağa uygun teknolojiler ile donattığımızı da belirtmemiz gerekiyor.

Böylece araçlarınız zarar görmediği gibi en kısa sürede de kurtarma hizmeti alarak zamandan oldukça fazla tasarruf edebilirsiniz.

İsterseniz kaskonuz olsun isterse olmasın yolda kalmış tüm kişilere hizmet vermekteyiz. Oto kurtarma işini basit bir iş olarak görmediğimiz gibi yüzde yüz müşteri memnuniyet ilkesi ile de hizmet verdiğimizi gururla belirtmek isteriz.

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required