Yolda mı kaldınız, aracınız mı bozuldu ya da yol yardımına ihtiyacınız mı var. Merak etmeyiz Ilgaz Oto Kurtarma her zaman yanınızda.

Araçlarımızın bakımlarını aksatmasak bile her an başımıza istenmeyen olaylar da gelebilir. Nihayetinde mekanik parçaların ne zaman arıza yapacağı belli olmayabilir. Bunun yanında yolda giderken başımıza kötü bazı sürprizler de gelebilir. Hiç olmaz demeyin ama yedek lastiğiniz de patlak iken bir başka lastiğiniz daha patlayabilir, akünüz bitebilir veya benzininiz dahi bitebilir.

Her ne kadar kötü olaylar olsa da hayatımızın bir parçası olan kazalar başımıza gelebilir. İşte böyle herhangi bir durumda Ilgaz Oto Kurtarma sizlerin her zaman yanınızda olmaktadır. 7 gün 24 saati bizleri arayabilirsiniz.

Ilgaz Oto Kurtarma sizlere tam anlamı ile 7/24 esasına göre hizmet vermektedir. Yani bayram, resmi tatil veya özel günlerde de dilediğiniz şekilde bizleri arayabilirsiniz.

Ilgaz Oto Kurtarma olarak başta Tosya, Ilgaz ve Kargıbölgesinde hizmet veriyoruz. Elbette Kastamonu ve çevresinden de arayabilirsiniz. Geniş araç parkurumuz ile oldukça geniş bir bölgede ve anlık olarak oldukça fazla sayıda araca aynı anda hizmet verebilmekteyiz.

Normalde oto kurtarma için servise giden bir araç olduğunda, araç parkuru yeterli olmayan firmalardan hizmet almak istediğinizde servise giden aracın geriye dönmesini beklemek zorunda kalabilirsiniz. Ilgaz Oto Kurtarma da ise böyle bir sorun yaşanmaz. Kurtarma aracımız hemen yola çıkar ve size ulaştıktan sonra aracınızı yetkili servise veya istediğiniz başka bir noktaya güvenli ve konforlu şekilde ulaştırır.

Ilgaz Oto Kurtarma geniş araç parkurunun yanında araçlarında son teknolojiden faydalanarak sizlere daha iyi hizmet verme anlayışı içerisindedir. Aracınızın kurtarma işlemi böylece en kısa sürede gerçekleştirilirken aynı zamanda aracınıza zarar vermeden kurtarma işlemi gerçekleştirilir.

Sadece otomobil için değil hemen her tür aracınız için bizi arayabilirsiniz. Araç kurtarma ve yol yardımı işlemlerinde kaskonuz olsun olmasın mutlaka hizmet verir sizi yarı yolda bırakmayız.

Ilgaz Oto Kurtarma deneyimli personeli ve geçmişten süregelen tecrübesi ile oto kurtarma işini ciddiye alan ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkesinde çalışan bir firmadır.