Tosya Oto Kurtarma Hizmeti

Tosya Oto Kurtarma başta Tosya, Ilgaz ve Kargı bölgesi olmak kaydı ile Kastamonu ve çevresinde uzun sürelerden beridir oto kurtarma hizmeti vermektedir.
Günümüzde oldukça hızlı bir hayat yaşıyoruz. Bir yerden bir yere gitmek veya çeşitli malzemeleri nakletmek amacı ile kullandığımız araçlarda bu hızlı döngünün içerisinde bizlere çeşitli sorunlar çıkartabiliyor.
Oto kurtarma hizmetlerimizle işte bu tip sorunlarda hızlı bir şekilde yanınızda oluyoruz. Araçlarınızın arıza yapması, istenmeyen kazaların meydana gelmesi veya diğer bazı farklı durumlardan dolayı ihtiyacınız olduğu anda hemen Tosya Oto Kurtarmayı arayabilirsiniz.
Oto kurtarma sektöründe en önemli konulardan bir tanesi hizmet verilen sürelerdir. Tosya Oto Kurtarma olarak haftanın yedi günü, günün 24 saati sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz tam anlamı ile 7/24 esasına göre verilmektedir. Bayram, resmi tatil, önemli günler gibi herhangi bir hizmet vermediğimiz gün bulunmamaktadır.
Oto kurtarma hizmeti veren firmamızın araç parkında birden fazla hatta aynı anda birçok ihtiyaca cevap verebilecek şekilde araç parkurumuz bulunmaktadır. Böylece ihtiyaç anında hizmete giden bir aracımız, başka bir hizmet isteği geldiğinde aracın servisten dönmesini beklemeden diğer araçlarımız ile olaya müdahale edebilmekteyiz.
Tosya Oto Kurtarmayı kaskolarınızda bulunan ücretsiz çekici hizmetlerini kullanmak için de arayabilirsiniz. Bunun yanında kasko haricide tüm özel ihtiyaçlarınızda bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Tosya Oto Kurtarma olarak verdiğimiz hizmetlerin arasında Yol Yardım hizmeti de bulunmaktadır. Yolda başınıza gelebilecek akü sorunları, lastik problemleri veya buna benzer ağır ve mekanik işçilik gerektirmeyecek sorunlar için de hizmetlerimiz bulunmaktadır.
Araçlarımız güncel teknolojinin sağladığı tüm faydalar ile donatılmıştır. Bu yüzden aracınızın çekilmesi esnasında yaşanacak zaman kaybı minimuma indirilmektedir. Bunun yanında araçlarınız kurtarılma esnasında zarar görmeyecek şekilde kurtarma işlemi uygulanır. Değeri yüzbinlerle ölçülen araçlarınızın kurtarılma esnasında zarar görmesini sizlerin olduğu kadar bizler de kesinlikle istemeyiz.
Bu yüzden Tosya Oto Kurtarma olarak, yaptığımız işi basit bir iş olarak görmektense, işimizi ciddiye alarak % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli kendimizi ve araç parkurumu da geliştirmekteyiz.
Yolda kaldığınız için üzülmenize veya sıkıntı etmenize gerek yok. Çünkü Tosya Oto Kurtarma sürekli hizmetinizde.

tosya oto kurtarma

tosya oto kurtarma

 

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required