Tosya Oto Kurtarma Numarası

Aracımızla yaşayacağımız en talihsiz olayların başında ne yazık ki kazalar ve yolda kalmalar geliyor. İstenmeyen bu durumlar bazen hepimizi oto kurtarma işi için birilerini bulmaya itiyor. Bazen kurtarma yerine eş dost aranarak yardım isteniyor ki bu pek doğru değil hem kendimizi hem de aracımızı farkında olmadan riske atıyoruz. Oluşabilecek ters bir durumda yeterli donanıma sahip olmadığımız için kazaları ya da aracımızda oluşacak büyük hasarları da engelleyemeyiz.

Tüm bu tehlikeler yerine işinde usta ve kaliteli bir hizmet alarak araçlarımızı olay yerinden kaldırarak giderebiliriz. O anki adrenalin ile sinirli ve mutsuz olacaksınız. İstenmeyen bu durumlara kendiniz müdahale etmek yerine siz olayın şokunu atlatırken Oto Kurtarma konusunda uzman birileri bu işi çözsün. Bu gibi durumlarda sağlıklı karar vermek gerçekten zordur sizler hata yapmak yerine araçlarınızı kurtarabilecek bir servisi çağırmayı seçmelisiniz. En doğrusu ve akıllıca olanı da budur. Bazen trafikte en istenmeyen yerlerde aracımız bozulabilir. İlk iş olarak aracımızı güvenli bir yere çekmeliyiz. Sonrasında 4’lüleri yakıp varsa aracımızı güvenlik çemberine almak için dubalarımızı belirli noktalara koyalım. Artık aracımız güvende ve olası bir kaza içinde önlemimizi aldık, önceliğin insan sağlığı olduğunu unutmayın ve hem kendinizi hem de diğer kişileri riske atmayın. Gerekli önlemleri almak vatandaşlık görevimizdir, sonrasında güvendiğiniz ve işinde uzman olduğunuza inandığınız bir kurtarmayı arayıp adresinizi verip beklemede kalın. Kesinlikle başka bir şey yapmayın, aracınızın kontağı kapalı ve el freni çekik olsun. Rahatlamaya çalışın, ekip geldikten sonra onlara yardımcı olmak yerine sakinleşip aracınızın kurtarılışını izleyin. Aracınızın sorunu büyük olabilir, çekecek arkadaşlar hızlıca işe koyulacaktır. Aracınızı istediğiniz servise kadar götürüp hizmetlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Tosya Oto Kurtarma

Oto Kurtarma servisleri bu konuda her alana hizmet vermelidirler. Sizlere önerim nokta atışı yaparak güvenilir ve referansları olan bir kurtarıcı ile devamlı çalışmanız. Önemli olan zor anlarda gece geç saatlerde ve sizin istediğiniz zamanlarda bir kurtarıcı bulmak, eğer size bunları verebilecek bir kurtarıcı ile çalışırsanız rahat edeceksiniz.

İletişim : (0544) 255 85 66

 

 

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required