Tosya Serdar Oto Kurtarma

Hakkımızda

Serdar Oto Kurtarma uzun yıllardan beri gelen tecrübesi ve bilgisi ile Tosya, Ilgaz ve Kargı bölgelerinde sizlere oto kurtarma ve yol yardımı alanlarında hizmet vermektedir. Kastamonu ve çevre illerden de Serdar Oto Kurtarmayı arayabilirsiniz.

Günümüzde eskiye nazaran mekanik kısımları bir yana oldukça karmaşık sayılabilecek elektronik akşamlara sahip araçlar yollarda daha fazla görülebilmektedir. Her ne kadar bakımlarını yaptırmış olsanız bile araçlarınız sürpriz şekilde arıza yapabilmektedir.

Arızaların dışında her ne kadar hoşumuza gitmese de hayatımızın bir parçası olan istenmeyen kazalar da meydana gelebilir. Tosya oto kurtarma servisi, bunun yanında çok çeşitli sebeplerle yol yardımına da ihtiyacınız duyulabilir. Akünüz, benzininiz bitebilir veya birden fazla lastiğiniz patlayabilir veya lastik değiştirmeyi bilmiyor da olabilirsiniz. İşte böyle durumlarda her zaman yanınızdayız.

Serdar Oto Kurtarma 7/24 esasına göre sizlere hizmet vermektedir. Yani aradığınız zaman iletişim hattının karşısında mutlaka size hizmet verecek bir ses duyarsınız. Hiçbir zaman bugün bayram, özel gün, tatil günü hizmet vermiyoruz gibi bir yaklaşım içerisinde olmayız.

Serdar Oto Kurtarma oldukça geniş bir oto kurtarma filosuna sahiptir. Bu yüzden hizmet istediğinizde en kısa sürede hizmet alırsınız. Başka bir servise gitmiş ve servisten dönmesini bekletildikten sonra size araç yönlendirilmez. Aynı anda birçok müşteriye hizmet verebilecek şekilde oluşturduğumuz bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

Serdar Oto Kurtarmadan birçok farklı tür ve geniş bir araç yelpazesi için hizmet alabilirsiniz. Otomobil başta olmak üzere, minibüs, midibüs, kamyonet, kamyon gibi araçlarınız için oto kurtarma ve yol yardımını ister kaskonuz olsun isterse olmasın talep edebilirsiniz.

Serdar Oto Kurtarma araçlarının teknolojik olarak da çağa uygun olmasına önem göstermektedir. Böylece en başta aracınız kurtarılırken hem zarar görmez hem de kurtarma işlemi daha kısa sürelerde tamamlanabilmektedir. Araçlarınız istediğiniz yetkili servislere veya istediğiniz başka bir noktaya güvenle ve konforla çekilmektedir.

Serdar Oto Kurtarma uzun yıllardan beridir işini ciddiye alan bir firmadır. Kesinlikle yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekteyiz. Araçlarınıza müdahale edilirken uzman personellerimiz kurtardıkları araçları işleri gibi görmekten çok aynı zamanda kendi araçlarına işlem yapıyor gibi özen göstermektedir.